Naughty Boy Lifestyle Creatine Powder
Protein Blend

Lifestyle Creatine Powder

by Naughty Boy

A quality protein powder designed to help you hit your daily protein targets alongside a balanced diet.

  • For shakes, smoothies, baking and more

Size450g

Best price today

In stock

£14.99

£3.33 / 100g

View best price

Secure retailer checkout

We may earn a commission at no extra cost to you. Affiliate disclosure

Know when to buy

Price history

Lowest price on record, any flavour or size

£3.33/100g (£14.99 for 450g on 26 Sept 2026)

450g · all flavours · price per pack

  • Amazon UKlatest £14.99, lowest £14.99, highest £17.99 in the last 90 days

Quick answers

Is this right for you?

Who is it for?

Naughty Boy Lifestyle Creatine Powder is designed for anyone looking to increase their daily protein intake. It provides a convenient way to hit your protein targets alongside a balanced diet.

What can you expect?

A quality protein powder that supports your training and recovery goals. Each serving delivers a measured dose of protein to help with muscle repair and growth.

What else do you need to know?

Naughty Boy Lifestyle Creatine Powder is a protein blend protein powder made by Naughty Boy. It comes in 450g sizes. Every price on WheyWise is read from the retailer’s own page and re-checked daily and sorted by cost per 100g, so you can see both the cheapest option and how current it is. All links to Amazon and retailer sites are affiliate links - this is how WheyWise stays free.

Frequently asked questions

Where is the cheapest place to buy Naughty Boy Lifestyle Creatine Powder in the UK?

The best price we have verified today is £3.33 per 100g for the 450g bag, checked 1 Oct 2026. Use the buy button above to go straight to it.

Is Naughty Boy Lifestyle Creatine Powder currently in stock?

At the last check, 1 out of 1 tracked variants was in stock. Stock status carries the same fetch time as the price shown above, so check the retailer listing before ordering.

Pick your pack

1 size · any flavour · cost per 100g for each
Flavour not listedYour selection
450gBest value
£14.99
£3.33/100g
Amazon UK

Where to buy in the UK

450g · 1 offer for this selection · sorted by cost per 100g
Amazon UKCheapest
450g£14.99£3.33/100g
In stock